Psychology

Ideą Blueberry Studio jest nie tylko doskonalenie kompetencji językowych, ale także stworzenie miejsca wspierającego proces rozwoju dzieci i młodzieży oraz samodoskonalenia dorosłych.

Nasza szkoła współpracuje z psycholog Anną Malec, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, kulturoznawstwa na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i studiów podyplomowych z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Posiada doświadczenie kliniczne w pracy na stanowisku psychologa, prowadzi własną praktykę psychologiczną, oferuje profesjonalne szkolenia psychoedukacyjne dla rodziców.

Pani Anna o sobie: „Jestem psychologiem z pasją – dużo pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz z rodzicami. Uwielbiam pracę z ludźmi, ogromną wagę przykładam do nauki dobrej komunikacji. Serdecznie zapraszam dzieci i opiekunów na spotkania ze mną – służę pomocą i wsparciem.”

Nadrzędnym celem współpracy szkoły z psychologiem jest wspieranie dzieci, rodziców i lektorów w procesie nauczania. Zainteresowanym rodzicom oferujemy warsztaty z relacji dziecko – rodzic, rodzic – nauczyciel, dziecko – nauczyciel.