site-thumbBlueberry Studio to szkoła, którą tworzą profesjonaliści z niesamowitymi pokładami pasji, chęci i wiedzy. Jesteśmy nauczycielami języków obcych z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Samodzielnie tworzymy unikalne plany nauczania w oparciu o autorskie materiały dydaktyczne, źródła naturalnego przyswajania wiedzy oraz nowoczesne technologie.

Prep-centre-logo_CMYKOd lat prowadzimy efektywne i kreatywne kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów szkolnych oraz międzynarodowych; uczymy przełamywać bariery w posługiwaniu się językiem obcym i pokazujemy jak czerpać przyjemność z nauki. Wypróbuj nasze metody podczas lekcji pokazowej i przekonaj się, ze w języku obcym możesz zakochać się od pierwszego (lub drugiego) wejrzenia! Posiadamy bazę amerykańskich czasopism, bibliotekę z amerykańską i brytyjską literaturą dla dzieci. Oferujemy naszym uczniom  dostęp do kilkudziesięciu gier dydaktycznych, z których dużą część stanowią gry naszego autorstwa.

logoFTBlueberry Studio jest miejscem, w którym zapomnisz o stresie związanym z mówieniem w obcym języku, napijesz się kawy, obejrzysz brytyjski film, przeczytasz amerykańską gazetę, wybierzesz anglojęzyczną książkę, które trafi  wTwoje gusta ( i będzie odpowiednia poziomem dla Twoich umiejętności!)  stworzysz własną sztukę teatralną, napiszesz artykuł do czasopisma, dowiesz się czym są Kahoot, Plickers czy Popplet; przygotujesz się do ważnych egzaminów szkolnych, międzynarodowych certyfikatów, a także do ważnego spotkania biznesowego. Czekamy na Was w Blueberry Studio w Radomsku, Gorzkowicach oraz online!

 

Izabela Milczanowska

Nauczyciel języka angielskiego, animator, dyrektor Blueberry Studio, autorka programów nauczania i materiałów dydaktycznych szkoły. Miłośniczka kultury brytyjskiej. Pasjonatka polisensoryki i nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Monika Pokora
 
Monika Furmańczyk

 

 

Katarzyna Majtczak