site-thumbBlueberry Studio to szkoła, którą tworzą młodzi ludzie z niesamowitymi pokładami pasji, chęci i sił. Jesteśmy nauczycielami języków obcych z doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Samodzielnie tworzymy unikalne plany nauczania w oparciu o autorskie materiały dydaktyczne, źródła naturalnego przyswajania wiedzy oraz nowoczesne technologie.

Posiadamy bazę amerykańskich czasopism, bibliotekę z amerykańską i brytyjską literaturą dla dzieci. Oferujemy naszym uczniom dostęp do kilkudziesięciu gier dydaktycznych, z których dużą część stanowią gry naszego autorstwa.

Blueberry Studio jest miejscem, w którym zapomnisz o stresie związanym z mówieniem w obcym języku, napijesz się kawy, obejrzysz brytyjski film, przeczytasz amerykańską gazetę, stworzysz własną sztukę teatralną, napiszesz artykuł do czasopisma, dowiesz się czym są Kahoot, Plickers czy Popplet.

Czekamy na Was w Blueberry Studio.

Izabela Milczanowska

Nauczyciel języka angielskiego, animator, dyrektor Blueberry Studio, autorka programów nauczania i materiałów dydaktycznych szkoły. Miłośniczka kultury brytyjskiej. Pasjonatka polisensoryki i nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Milena Majewska

Magister filologii romańskiej, nauczyciel języka francuskiego i hiszpańskiego. Interesuje się językoznawstwem oraz dydaktyką języków obcych. Posiada certyfikat Paryskiej Izby Handlowej w dziedzinie hotelarstwa i turystyki. W wolnym czasie lubi oglądać filmy hiszpańskie oraz francuskie.

Ania Karczemska

Magister filologii germańskiej z przygotowaniem pedagogicznym, lektor języka niemieckiego i szwedzkiego. Uczy bezstresowo i z przyjemnością. Ciągle doskonali swoją wiedzę, dlatego na zajęciach wykorzystuje nowoczesne, skuteczne metody nauczania, dostosowane indywidualnie do uczniów.

Anna Malec

Dyplomowany psycholog i kulturoznawca, szkoleniowiec. Interesuje się psychologią rozwoju człowieka, antropologią, psychologią międzykulturową. Autorka szkoleń psychoedukacyjnych skierowanych do rodziców. Wspiera dzieci i lektorów w procesie nauczania, udziela porad.