Stworzony przez nas program nauczania dla najmłodszych skupia się przede wszystkim na pełnym wykorzystaniu potencjału dziecka oraz jego naturalnej potrzeby poznawania świata. Nasze zajęcia realizujemy według założeń nauczania polisensorycznego. Co to znaczy? Aktywizujemy wszystkie zmysły dziecka co pozwala mu szybciej i efektywniej przyswajać nową wiedzę.

Na naszych lekcjach Twoje dziecko będzie bawić się ryżem, piaskiem kinetycznym i kaszą manną, stworzy pachnące rysunki, pokona tor przeszkód, zbuduje domek i ożywi dinozaura.

Pracujemy w małych grupach, zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Dla dzieci uczących się języka angielskiego w naszej szkole oferujemy dodatkową godzinę francuskiego lub hiszpańskiego za połowę ceny.

Pamiętamy o tym, że zabawa jest jedyną rzeczą, którą dziecko traktuje poważnie. Naszym celem jest nauczyć Twoje dziecko języka i miłości do niego.

Cheeky Monkey 3 – 4 lata

Cheeky Monkey to trzypoziomowy kurs dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Jego bohaterką jest zabawna małpka Cheeky, która wraz ze swoimi przyjaciółmi: słoniem Tomem, Ellie i lwem Rory przeżywa szereg fascynujących przygód. Każda część kursu składa się z sześciu rozdziałów wypełnionych zajmującymi ćwiczeniami, jak np. dopasowywanie, kolorowanie czy pisanie po śladzie. W podręczniku znalazły się również dodatkowe lekcje poświęcone obchodom popularnych świąt. Pacynka-małpka Cheeky oraz płyta z piosenkami umilają naukę i sprawiają, że mali uczniowie bardziej angażują się w zajęcia.

Incredible English 7 – 9 lat

Incredible English to 3-częściowy, niewiarygodnie bogaty, intensywny kurs dla dzieci, oferujący materiał nawet na 4 lekcje w tygodniu. 
Więcej lekcji, słów i pełnych zwrotów ćwiczeń wszechstronnie rozwijających uczniów gier, zabaw, historyjek i piosenek materiałów dodatkowych niż w jakimkolwiek innym kursie. 

Learning Stars 5 – 6 lat

Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym z programem Learning Stars. To trzypoziomowy kurs o podwyższonej trudności, który przygotuje Twoje dziecko do rzeczywistości szkolnej. Na zajęciach rozwijamy umiejętności czytania, pisania i liczenia. Learning Stars zapewnia stopniowy rozwój tych umiejętności, skupiając się jednocześnie na nauce naturalnego dla dzieci w tym wieku języka komunikacji.

Welcome 10 – 12  lat

Podręczniki serii Welcome opracowane zostały dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej.  Grupa wesołych bohaterów zaprasza dzieci do zabawy: z dżinem Masidem, który na co dzień posługuje się magią. Materiał językowy wprowadzany jest stopniowo, tak by dzieci mogły go dobrze opanować, rozwijając jednocześnie wszystkie sprawności językowe – umiejętność słuchania, mówienia, czytania oraz pisania. 

Cheeky Monkey 1 x tydzień po 45 min
Learning Stars 1 x tydzień po 60 min
Incredible English 2 x tydzień po 60 min
Welcome 2 x tydzień po 60 min