Funtown promoStworzony przez nas program nauczania dla najmłodszych skupia się przede wszystkim na pełnym wykorzystaniu potencjału dziecka oraz jego naturalnej potrzeby poznawania świata. Nasze zajęcia dla dzieci od 3go roku życia realizujemy według założeń nauczania polisensorycznego. Co to znaczy? Aktywizujemy wszystkie zmysły dziecka co pozwala mu szybciej i efektywniej przyswajać nową wiedzę. Pracujemy w małych grupach, zajęcia prowadzone są w języku angielskim już od pierwszego spotkania, aby jak najszybciej i jak najefektywniej stworzyć anglojęzyczne otoczenie dla małego Słuchacza.

Dla dzieci od 6go roku życia oferujemy zajęcia prowadzone rewolucyjną metodą  Funtown. Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Dlatego stworzyliśmy Funtown. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Jak wyglądają zajęcia?
Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię – Funcity! W ten prosty sposób Funtown uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.

P_20210608_134212

Opis poziomów:
Funville (dla początkujących) – dzieci 7-9 lat
Funville to dwa poziomy kursu dla początkujących. (Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Starters)
W jego skład wchodzi:
● Podręcznik Funville 1 + 4 plansze
● Podręcznik Funville 2 + 4 plansze
Funville to niewielka osada, która kiedyś zamieni się w przedmieścia. Blisko natury, wymarzone miejsce na pikniki w lesie i wycieczki na pobliską farmę. W małych sklepikach możemy kupować warzywa i owoce, a nawet zjeść smakołyki w lokalnym barze. Żeby zostać obywatelem Funville możesz kupić sobie jeden z niewielkich, wygodnych domków i cieszyć się urokami małego miasteczka. Poznasz też wszędobylskie Fuzzy Friends: Watsona, Howarda, Hugo i Werniego. Uważaj, jeśli trafisz na nie po drodze, lubią zadawać wścibskie pytania! Funville zalecany jest dla dzieci, które już rozpoczęły naukę pisania i czytają już w swoim języku.

Funtown ( poziom ponadpodstawowy) dla dzieci w wieku 9-10 lat
Funtown to dwa poziomy kursu dla dzieci, które opanowały poziom podstawowy. (Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Movers)
W jego skład wchodzi:
● Podręcznik Funtown 1 + 4 plansze
● Podręcznik Funtown 2 + 4 plansze

Dla dzieci, które opanowały już podstawy i znają około 500-700 słów i zwrotów polecamy wycieczkę do Funtown! Tu rozwiną swoje wypowiedzi, wcielą się w
mieszkańców miasteczka. Mogą robić zakupy, pytać o drogę, rozwiązywać problemy mieszkańców, trafią też na archeologiczne wykopaliska! Opanują także podstawowe czasy w jęz. angielskim, łącznie z Past Simple. Warto czasem także wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Funville, do lasu lub na farmę, by nacieszyć się urokami natury. Okazuje się, że Fuzzy Friends także lubią pomieszkiwać w Funtown! Pogawędzicie z nimi podczas porannego spaceru z psem, lub wycieczki do parku, odpowiadając na dociekliwe pytania. Poznacie także kuzynów Watsona – to Wynonna, Wendy, Whoosy i Wichita. Na poziomie Funtown dzieci opanowują ok. 1000 słów i zwrotów!

Funcity (dla zaawansowanych juniorów) dla dzieci w wieku 10-12 lat
Funcity to dwa poziomy kursu dla początkujących. (Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Flyers)
W jego skład wchodzi:
● Podręcznik Funcity 1 + 4 plansze
● Podręcznik Funcity 2 + 4 plansze

Fuzzy FriendsPonieważ mieszkańcy Funtown intensywnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności, udało im się rozbudować swoje miasto. Niegdyś maleńka osada Funville nagle stała się metropolią! Wysokie wieżowce drapią chmury, a mieszkańcy mogą wybierać między luksusowymi rezydencjami lub wspaniałymi apartamentowcami! Mogą także zyskiwać zupełnie nowe kwalifikacje i zmieniać zawody na bardziej intratne, założyć własną firmę, handlować nieruchomościami,
prowadzić bank, lub prywatną klinikę! Możliwość zamieszkania w Funcity jest nagrodą dla dzieci, które uczą się języka już kilka lat! To miasto wielu możliwości! Karty akcji są pełne zabawnych zadań. A Fuzzy Friends zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi pytaniami! Zapnijcie pasy, przed nami kolejne czasy!

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej i zamieszkaj z nami w Funtown – jedynym takim miasteczku na świecie!

Tel. 536 736 200 lub email: biuro@blueberrystudio.edu.pl