post

Kreatywne warsztaty z Art Factory

21go stycznia w Blueberry gościliśmy kreatywną markę Art Factory. Nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach, na których mogli zaprojektować i własnoręcznie uszyć ozdobne podusie. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tyle skupienia, zaangażowania i ciężkiej pracy w jednym miejscu! A efekty? Niesamowite!

 

post

Little Bookworm No1

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z cyklu bezpłatnych zajęć czytelniczych dla dzieci w wieku przedszkolnym „Little Bookworm, czyli Czytanie na Dywanie”. Naszą pierwszą lekcję prowadziła ulubienica wszystkich, Peppa Pig! Na zewnątrz -20 stopni, a w Blueberry gorąca zabawa! Uczyliśmy się nowych słówek z rodziną Peppy, czytaliśmy o jej przygodach, obejrzeliśmy bajkę i doskonale bawiliśmy się z naszą przyjaciółką.

Do zobaczenia następnym razem! 😉

Kolejne spotkanie już 25 lutego 2017r o godz. 10.00! Tym razem czytać nam będzie…masha

post

Zima z Blueberry Studio

W grudniu w Blueberry Studio odbyły się najbardziej uśmiechnięte, twórcze i pracowite warsztaty językowo-plastyczne dla dzieci. Poznawaliśmy słownictwo związane ze świętami, ozdabialiśmy bombki, malowaliśmy pierniki, a także zbudowaliśmy najdłuższy łańcuch na choinkę.

Nie możemy doczekać się kolejnych świąt 😉

 

post

Wielkie Otwarcie Blueberry Studio

W ostatnią niedzielę mieliśmy przyjemność przyjąć pierwszych gości Blueberry Studio. Już od rana odwiedzali nas najmłodsi uczniowie razem z rodzicami. Zabawę rozpoczęliśmy od seansu kinowego, modelowaliśmy balony, z których wychodziły nam szable, węże, psy na smyczy i inne cuda. Na koniec zjedliśmy pyszny fioletowy tort Blueberry. Już po godzinie 18tej odwiedzili nas dorośli słuchacze, z którymi wznieśliśmy toast na cześć nowej, najlepszej szkoły w mieście 😉

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!1 2 3 4 5 6

 

post

Konkurs z Blueberry Studio

Do wygrania świetne nagrody w konkursie organizowanym przez Blueberry Studio!

Gadżety językowe dostosowane do różnych grup wiekowych, a także nagroda główna… aż 3 MIESIĄCE DARMOWEJ NAUKI w Blueberry Studio.

W jaki sposób wziąć udział w konkursie?

1. Odbierz bezpłatną naklejkę Blueberry z recepcji Panaceum Fitness Club lub sklepu HoneyFood (ul. Sierakowskiego 15-17).
2. Zrób sobie zdjęcie z widoczną naklejką.
3. Wyślij zdjęcie na adres: biuro@blueberrystudio.edu.pl lub na nasz profil www.facebook.com/blueSJO
4. Oznacz w komentarzu pod postem konkursowym 3 znajomych, których chciałbyś zaprosić do zabawy (Nie dotyczy osób, które nie posiadają profilu FB).
5. Czekaj na wygraną! 😉

Start: 20 lipca 2016r.
Zakończenie: 20 sierpnia 2016r.

REGULAMIN KONKURSU

  1. Konkurs jest przeprowadzany przez Blueberry Studio Szkoła Języków Obcych z siedzibą przy ul. Robotniczej 18 w Radomsku.
  2. Konkurs trwa od 20.07.2016r. do 20.08.2016r.
  3. Każde przesłane zdjęcie otrzymuje numer, który pozwala wziąć udział w losowaniu nagród.
  4. Rozstrzygnięcie konkursu poprzez losowanie oraz ogłoszenie wyników nastąpi 22.08.2016r.
  5. Wyniki zostaną opublikowane na stronie szkoły blueberrystudio.edu.pl oraz profilu Facebook www.facebook.com/blueSJO.
  6. Nagrodami w konkursie są gadżety do nauki języka angielskiego (dostosowane do różnych grup wiekowych) dla czterech osób oraz 3 miesiące bezpłatnej nauki w szkole językowej Blueberry Studio dla jednej osoby.
  7. Przesłanie zdjęcia na określone w regulaminie adresy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację w Galerii Konkursowej na stronie szkoły oraz profilu Facebook.
  8. Punkty odbioru naklejek konkursowych Blueberry: recepcja Panaceum Fitness Club oraz sklep z żywnością ekologiczną HoneyFood (ul. Sierakowskiego 15-17, Radomsko).

konkurs

 

post

Półkolonie MDK z Blueberry Studio

W ostatnim tygodniu mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia języka angielskiego w ramach półkolonii organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Radomsku. Trwają wakacje, dlatego aby nie wracać myślami do szkoły mówiliśmy o wszystkim co związane ze słońcem, wypoczynkiem, latem i dobrą zabawą 😉

W trakcie zajęć używaliśmy chusty animacyjnej, która pomogła nie tylko w utrwaleniu nowego słownictwa, ale także ułatwiła wzajemne poznanie się uczestnikom grupy. Ćwiczyliśmy zwinność, spostrzegawczość i refleks – wszystko to w języku angielskim.

Udało się również zanurkować w ryżu w poszukiwaniu ukrytych skarbów – podwodnych zwierząt.

post

Dni Radomska 2016

Zapraszamy wszystkich radomszczan do odwiedzenia stoiska Blueberry Studio. W sobotę oraz niedzielę będziemy dla Was dostępni już od godz. 13. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych . W sobotę malujemy dzieciom buzie, a w niedziele razem z HoneyFood promujemy zdrowe nawyki żywieniowe. Ponadto przez cały weekend będziemy rozdawać balony, naklejki oraz zaproszenia na bezpłatne lekcje pokazowe Blueberry Studio.